KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 8573003
nr 857 3003
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Färgkrita, Erland Cullberg (1931-2012), signerad, Greta Garbo, bladets mått: 46 x 38, Från skissblock
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 4 november 2013
kl 19:11:34
1.000 kr
2.400 kr
1.300 kr
2.200 kr
2.600 kr